KONTAKT

CONTENIDO Marcin Jaskulski 

Potrzebujesz copywritera z bogatym doświadczeniem? Daj mi znać, w jakiej działasz branży i jakiego rodzaju treści Cię interesują (liczba tekstów, ich forma, zakładana długość i przeznaczenie). Wycenę otrzymasz w ciągu maksymalnie 24 godzin (dni robocze). 

Aby wycenić pracę, muszę dokładnie zapoznać się ze zleceniem. Na ostateczną kwotę wpływa wiele zmiennych, takich jak chociażby wielkość zlecenia czy stopień trudności treści. Termin wykonania każdej usługi również ustalany jest indywidualnie. 

UWAGA! Zlecenia ekspresowe realizuję tylko w wyjątkowych sytuacjach.  Dobry tekst musi dojrzewać (jak wino). Najlepsze pomysły pojawiają się często w najmniej oczekiwanych momentach, zwykle jednak przestrzeni co najmniej kilku dni.

Napisz na adres: kontakt@contenido.pl

zadzwoń*: 783 200 938 (dni robocze, w godzinach 9.00-16.00)

lub skorzystaj z formularza: 

 

Administratorem danych osobowych jest firma CONTENIDO Marcin Jaskulski, z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Teligi 4/56. Dane wpisane w formularzu kontaktowym lub wysłane na ww. adres e-mail będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie i realizację zamówienia. 

* Kontakt telefoniczny umożliwia szybsze omówienie specyfiki zlecenia, jednak zamówienie i wytyczne do niego zawsze muszą ostatecznie przyjąć formę pisemną. Oznacza to, że po rozmowie telefonicznej zostaniesz poproszony o przesłanie ich za pomocą formularza bądź w wiadomości e-mail. Wycenę, wraz z warunkami współpracy, również otrzymasz ode mnie w formie pisemnej.