OFERTA

COPYWRITING FINANSOWY I MOC INNYCH DOBRYCH TREŚCI

 

Treści na landing page i teksty do mostów. Tworzone pod konkretnych klientów zainteresowanych wybranym produktem bądź usługą. Dopracowane w każdym szczególe. Motywują do zakupu. Generują sprzedaż. 

Unikatowe opisy produktów i usług. Wyszukiwarki stawiają na treść, a jeśli jest ona unikatowa, stawiają na nią po stokroć. Nie jest istotne, czy chodzi o copywriting finansowy, dietetykę, sport czy lifestyle – dopilnuję, by treść zawsze była najwyższej jakości.

Teksty do katalogów, ulotek, broszur. Obawiasz się literówek i innego rodzaju błędów? Uważasz, że każdy tekst należy po napisaniu sprawdzić dwa razy? Dla mnie dziesięć to wciąż mało…

Treści na strony internetowe. Chcesz zainteresować odwiedzającego na tyle, by nie zamknął strony zaraz po jej otworzeniu? Chcesz zatrzymać go na dłużej i sprawić, by wrócił ponownie (i to niejeden raz)? Wiem, jak to zrobić.

Teksty SEO. Słowa kluczowe, przyjazne dla wyszukiwarek i poprawiające pozycję Twojej strony to podstawa, ale warto również zadbać o ciekawą i unikatową treść, a także o kilka innych zmiennych, o których mam bardzo duże pojęcie.

Chwytliwe wpisy na bloga i na fanpage. Ciekawe, napisane z polotem, wzbudzające zainteresowanie, chęć  „lajkowania”, komentowania i udostępniania.

Artykuły specjalistyczne (m.in. copywriting finansowy, sport, dietetyka, medycyna, psychologia). Jaki powinien być dobry artykuł? Interesujący? Napisany przystępnym językiem? Pełniący funkcję informacyjną, sprzedażową lub PR-ową? Potrafię taki napisać

Skrypty sprzedażowe dla pracowników call center. Interesuje Cię zwiększenie sprzedaży? Chcesz, by Twoja oferta zainteresowała potencjalnego klienta? Dobrze trafiłeś.

Redagowanie tekstów. Uważasz, że obecna treść mogłaby być lepsza? Nie jesteś pewien, czy spełnia ona swoje zadanie i czy jest zrozumiała dla odbiorcy? Mam rozwiązanie!

 

WIĘCEJ O DOŚWIADCZENIU