OFERTA

Copywriting finansowy i medyczny, dietetyka, suplementy

 

Treści na landing page i teksty do tzw. mostów. Tworzone pod konkretnych klientów zainteresowanych wybranym produktem (np. suplementami diety, cateringiem dietetycznym, pozycją książkową) bądź usługą. Dopracowane w każdym szczególe. Motywujące do zakupu. Generujące sprzedaż. 

Unikatowe opisy produktów i usług. Wyszukiwarki stawiają na treść, a jeśli jest ona unikatowa, stawiają na nią po stokroć. Nie jest istotne, czy chodzi o copywriting finansowy, dietetykę, sport czy gaming – dopilnuję, by treść zawsze była najwyższej jakości.

Teksty do katalogów, ulotek, broszur. Obawiasz się literówek i innego rodzaju błędów? Uważasz, że każdy tekst należy po napisaniu sprawdzić dwa razy? Dla mnie dziesięć to wciąż mało…

Treści na strony internetowe. Chcesz zainteresować odwiedzającego na tyle, by nie zamknął strony zaraz po jej otworzeniu? Chcesz zatrzymać go na dłużej i sprawić, by wrócił ponownie (i to niejeden raz)? Wiem, jak to zrobić.

Teksty SEO. Słowa kluczowe, przyjazne dla wyszukiwarek i poprawiające pozycję Twojej strony to podstawa, ale warto również zadbać o ciekawą i unikatową treść, a także o kilka innych zmiennych, o których mam bardzo duże pojęcie.

Wpisy blogowe. Ciekawe, napisane z polotem, wzbudzające zainteresowanie, chęć  „lajkowania”, komentowania i udostępniania.

Artykuły specjalistyczne (m.in. copywriting finansowy, sport, dietetyka, medycyna, gaming). Jaki powinien być dobry artykuł? Interesujący? Napisany przystępnym językiem? Pełniący funkcję informacyjną, sprzedażową lub PR-ową? Potrafię taki napisać

Redagowanie tekstów. Uważasz, że obecna treść mogłaby być lepsza? Nie jesteś pewien, czy spełnia ona swoje zadanie i czy jest zrozumiała dla odbiorcy? Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Inne treści. W mojej pracy często otrzymywałem zlecenia nietypowe. Trudno byłoby przypisać je do konkretnej kategorii. Tworzyłem hasła reklamowe, newslettery, poradniki, a nawet teksty piosenek. Jeśli więc chciałbyś zlecić mi tekst, który nie pasuje do żadnej z powyższych kategorii – skontaktuj się ze mną. Dam Ci znać, czy będę mógł pomóc.