O MNIE

Marcin Jaskulski copywriter

Marcin Jaskulski

copywriter, pisarz, poliglota, marketingowiec, właściciel firmy CONTENIDO COPYWRITING

 

Od ponad 20 lat zajmuję się tworzeniem wysokiej jakości tekstów, zarówno marketingowych (treści sprzedażowe, opisy produktów, content na strony internetowe), jak i tych o nieco lżejszej tematyce. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ze specjalizacją „marketing z elementami psychologii”. Poza copywritingiem mam dużą wiedzę i doświadczenie w e-commerce, prowadzeniu profili firmowych na portalach społecznościowych, prowadzeniu firmowych blogów, tworzeniu treści pod SEO, obsłudze CMS (Joomla, WordPress) i reklamie on-line

Pracowałem dla tak znanych firm jak Business Centre Sp. z o.o. (Business Centre Club), Stolica S.A. (obecne UPS), Skarbiec Mennicy Polskiej S.A., ITI Neovision S.A. czy Zarząd Targów Warszawskich S.A. Współpracowałem także z wieloma agencjami reklamowymi.

Jestem autorem trzech publikacji książkowych (powieść Impreza [pobierz darmowy fragment] i dwa poradniki: Inteligentne oszczędzanie oraz Człowieeeku, wyluzuj!), artykułów w prasie (miesięczniki VIP i CKM) i on-line (portal Mirabella, portal Racjonalista). W magazynie Ruude cyklicznie publikuję także swoje felietony.

Obecnie współpracuję m.in. z firmami Joyfood K. Lewandowski Sp.J. (branża spożywcza – żywność funkcjonalna, produkty dietetyczne), Stanisław Gierczyk AQUA (branża motoryzacyjna – produkty i usługi auto detailingu), agencja interaktywna Webunikat Arkadiusz Sałek (treści dotyczące mody, biznesu, organizacji ślubów i wesel), agencja digitalowa Agile Droids Ltd (treści z branży IT), Expand Online Patryk Łopot (treści z zakresu biznesu i motywacji, treści z branży ubezpieczeniowej), Webchefs Olech i Zawadzki sp.j. (treści z branży IT), Sk-Sport S.Gulina K.Łuszcz Sp.J (opisy produktów sportowych, poradniki dotyczące sprzętu sportowego).

Prywatnie prowadzę stronę Działacz Związkowy, na której z humorem, z nutą cynizmu, a często również zupełnie na poważnie piszę o relacjach damsko-męskich (strona przeznaczona jest głównie dla kobiet, które stanowią też zdecydowaną większość na jej profilu facebookowym).

Moje zainteresowania to m.in. psychologia, języki obce, kultura bałkańska, dietetyka i sporty wytrzymałościowe.