O MNIE

Marcin Jaskulski copywriter

Marcin Jaskulski

copywriter, pisarz, marketingowiec, właściciel firmy CONTENIDO COPYWRITING

 

Od ponad 20 lat zajmuję się tworzeniem wysokiej jakości tekstów, zarówno typowo marketingowych, jak i tych o nieco lżejszej tematyce. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ze specjalizacją „marketing z elementami psychologii”. Poza copywritingiem mam dużą wiedzę i doświadczenie w e-commerce, prowadzeniu profili firmowych na portalach społecznościowych, prowadzeniu firmowych blogów, tworzeniu treści pod SEO, obsłudze CMS (Joomla, WordPress) i reklamie on-line

Pracowałem dla tak znanych firm jak Business Centre Sp. z o.o. (Business Centre Club), Stolica S.A. (obecne UPS), Skarbiec Mennicy Polskiej S.A., ITI Neovision S.A. czy Zarząd Targów Warszawskich S.A. Współpracowałem także z wieloma agencjami reklamowymi.

Jestem autorem trzech publikacji książkowych (powieść Impreza [pobierz darmowy fragment] i dwa poradniki: Inteligentne oszczędzanie oraz Człowieeeku, wyluzuj!), artykułów w prasie (miesięczniki VIP i CKM) i on-line (portal Mirabella, portal Racjonalista).

Prowadzę stronę Działacz Związkowy, na której z humorem, z nutą cynizmu, a często również zupełnie na poważnie piszę o relacjach damsko-męskich (strona przeznaczona jest dla kobiet, one też stanowią zdecydowaną większość na jej profilu facebookowym).

Moje zainteresowania to m.in. psychologia zachowań konsumenckich, języki obce, dietetyka i sporty siłowo-wytrzymałościowe.